Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1053
Stary 01.03.2011, 23:42
suikoden napisał(a):Wyświetl post
Powiem tak tych panów trzeba pożegnać
-Żurawski
-Rios
-Jalinsen(tylko rezerw Cikos duzo lepszy w przodzie)
-Garguła
To są gracze którzy nie nadaja sie do Wisły
Ale walnąłeś Jalinsen mamy takiego - poza tym chcesz gościa skreślać po 1 meczu , zaczekaj poczekaj puchar Polski nigdy nie był domenom Wisły , pozatym będzie raczej grał na środku obrony
Żurawskiemu chyba rzeczywiście trzeba podziękować niestety czas chyba działa na jego niekorzyść ...
Rios - zostanie raczej tylko do czerwca ... bo w zasadzie nie błysnął ani razu nie łapie się do składu jak nie jest kontuzjowany...
Garguła - trzeba poczekać spokojnie do końca roku jeszcze wierze że 2-3 sezony dobrej gry przed nim

Ogólnie nie rozumiem co oczekiwali niektózy po tym Pucharze Polskim od lat wiadomo że granie na 2 frontach jest nie do pogodnia dla naszego klubu ... Liczy się liga i to jest priorytet '!!!
Borinho