|
Czy Polacy w składzie czy Obcokrajowcy wszystko tkwi w mentalności , ....a skąd my mamy Bunoze ? Wyperdala każdą piłkę , jak by nie mógł sie zatrzymać popatrzec podać tylko JEEB.
Jeliens dziś tragicznie.
Rozjebali nas jak szambo po polu , zero pressingu , podejść wyżej ,Sobol widać że nie ma zdrowia.
11 z meczu z Arką na mecz z Ruchem , od pierwszych minut powinni zapierdalać w tym dzisiejszym meczu , mam nadzieję ze to ostatnia taka wtopa w której lekceważymy przeciwnika i przegrywamy.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
|