Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1050
Stary 01.03.2011, 23:36
Grzadq napisał(a):Wyświetl post
Podoba mi się reakcja Maaskanta po meczu. 99% polskich trenerów powiedziałoby coś w stylu "przegraliśmy pechowo, mieliśmy swoje szanse". On prosto z mostu wali co i jak, za to u mnie duuży +.
A co miał powiedzieć, po jego reakcjach widać było że jest wkurzony na maxa. W tym sezonie były mecze gdzie graliśmy słabo ale trenera w takim nastroju to przy linii jeszcze nie widziałem.
Zlekceważyli sprawę i taka prawda, nie ma co oceniać zawodników bo oprócz Pareiko który zagrał na poziomie reszta zagrała słabo albo tragicznie.