Grzadq napisał(a):

|
Podoba mi się reakcja Maaskanta po meczu. 99% polskich trenerów powiedziałoby coś w stylu "przegraliśmy pechowo, mieliśmy swoje szanse". On prosto z mostu wali co i jak, za to u mnie duuży +.
|
A co miał powiedzieć, po jego reakcjach widać było że jest wkurzony na maxa. W tym sezonie były mecze gdzie graliśmy słabo ale trenera w takim nastroju to przy linii jeszcze nie widziałem.
Zlekceważyli sprawę i taka prawda, nie ma co oceniać zawodników bo oprócz Pareiko który zagrał na poziomie reszta zagrała słabo albo tragicznie.