Wyświetl pojedynczy post
FLI
Senior Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1048
Stary 01.03.2011, 23:33
O meczu można powiedzieć że się odbył. W sumie lepiej że z takim Podbeskidziem zaliczyliśmy wtopę w Pucharze, jakieś wnioski z tego Robert na pewno wyciągnie. Runda się zaczyna, mam nadzieję że Wisła pojedzie z Ruchem.

Tylko Wisła!