Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
FLI
Senior Member
Od: 05.2004
Offline
#
1048
01.03.2011, 23:33
O meczu można powiedzieć że się odbył. W sumie lepiej że z takim Podbeskidziem zaliczyliśmy wtopę w Pucharze, jakieś wnioski z tego Robert na pewno wyciągnie. Runda się zaczyna, mam nadzieję że Wisła pojedzie z Ruchem.
Tylko Wisła!
FLI
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FLI
Znajdź inne posty napisane przez FLI