Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1047
Stary 01.03.2011, 23:31
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
jesli liczyć nie tylko lige to chyba nie było aż tak dawno. Któraś faza pucharowa PE, dostalismy 0-1 po bramce Grzelaka
Puchar pasztetowej sie nie liczy Czuje sie zniesmaczony tym wynikiem