killzone napisał(a):

Kuzwa 14 lat czekam na zwyciestwo Legii na R22, a tu przyjezdza Podbeskidzie i ot tak jak gdyby nigdy nic sobie wygrywa...
|
jesli liczyć nie tylko lige to chyba nie było aż tak dawno. Któraś faza pucharowa PE, dostalismy 0-1 po bramce Grzelaka