Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1042
Stary 01.03.2011, 23:24
Proszę, jednak nie jesteśmy tacy "zajebiści" jak nas Mielcarski rozpisał w Canal+? Jak pisałem żeby tonować nastrój to tutaj było istne pompowanie balonika rodem z Poznania. Ciekawe co na to osoby, które się śmiały z kibica Podbeskidzia, który napisał że jadą po wygraną. Czy potrafią chociaż go przeprosić czy dalej będą zgrywać kozaków.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 01.03.2011 o godz. 23:26.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."