Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8644
Stary 01.03.2011, 23:22
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Heh, czy ktoś jeszcze zgłasza jakieś uwagi o tym, że o MP będą tłuc się Wisła z Legią, a potem długo długo nic?

Chryste Panie, niech ktoś mi wytłumaczy, jakim cudem ja jestem takim frajerem, że co runda wmawiam sobie, że "ta runda będzie dużo lepsza od poprzedniej, a liga zyskuje sukcesywnie na poziomie!"?
Abstrahując od tego jaki u nas rzeczywiście jest poziom (każdy niech sobie tu dopowie jaki), to akurat taki mecz wcale nie musi świadczyć o tym, że jest on denny. Pierwszy przykład z pamięci, Borussia przegrała w żenującym stylu w tym sezonie mecz w Pucharze Niemiec bodajże z trzecioligowcem, a w całym meczu nie stworzyli raptem trzech składnych akcji, kopanina straszna i mordęga dla oczu. Niby było 0:0 i mecz przegrali dopiero w karnych, ale...A chyba nikt nie ma wątpliwości, że jest to bardzo dobrej europejskiej klasy drużyna, która potrafi grać w ataku pozycyjnym tak, jak żadna polska drużyna nie zagra w przeciągu najbliższych 10-ciu lat.
Odpowiedz cytując