|
Prawda jest taka że ten mecz pokazał do czego się nadaje Magic z Gułą a mianowicie do tarcia chrzanu. Poziomu Sivakova nie komentuje bo może się jeszcze nie zaaklimatyzował ale wolałbym zobaczyć Wilka zamiast niego. Proszę tylko o jedno ja już nie chce oglądać EX-władcy muraw w meczach o stawkę...
|