Wyświetl pojedynczy post
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1033
Stary 01.03.2011, 23:16
My kibice pomożemy !
Chłopaki w Bielsku ich rozjadą ! Mówię Wam. A, co do meczu. Nie komentujmy, jak zwykle z takimi ogórkami rozluźnienie na maxa. Napastnika to my nie mamy, przynajmniej rezerwowego.
Tylko jeden klub !