Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1029
Stary 01.03.2011, 23:12
mic napisał(a):Wyświetl post
Dwa. I w obu albo zle trafil w pilke, albo zle ja przyjal, albo zagapil sie i napastnik mu uciekl. Zeby nie popelniac takich bledow nie trzeba sie zgrywac z druzyna i nie trzeba rozegrac paru(nastu) meczow. To sa podstawy. Nie wspomne juz o glupich stratach przy wyprowadzaniu pilki i bezmyslnych zagraniach. Chociaz to ostatnie mozna wytlumaczyc brakiem zgrania z druzyna (ale przeciez mial caly okres przygotowawczy) ale i tka bardzo na sile
A nie uważasz że to była lekcewaga całego zespołu Ja uważam że raczej Jaliens tak by w meczu z lepszym rywalem nie grał,zresztą nie tylko on,wiem że próbuje ich tu usprawiedliwiać ale myśle że te czynniki mają wpływ a już lekcewaga rywala to napewno
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>