|
Jeden mecz na rundę musi być słaby. Mam nadzieję, że limit wyczerpany.
Jeszcze mogę tylko powiedzieć, że poziom piachu, który zaprezentowała nasza drużyna przewyższał wydmy na Saharze.
PS. No i czemu Żurawskiemu piłka odskakuje zawsze na metr do góry?
|