mic napisał(a):

|
Doswiadczony obronca, wielokrotny reprezentant bardzo dobrego pilkarsko kraju, nie ma prawa popelniac dziecinnych bledow i to tylu. I z Arka i z Podbeskidziem, ktore zadnym dobrym zespolem nie sa. Moze zdarzyc sie raz - ok. Ale nie non stop.
|
To powiedz mi ile meczy oficjalnych zagrał Jaliens

Na moje oko każdy piłkarz po transferze potrzebuje choć odrobinę czasu na zgranie