Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.03.2011, 23:06
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Ale chodzi mi o dzisiejszy mecz w którym Mały ani razy dobrze nie dośrodkował z rożnego. Czasami to lepiej mu wychodzi ale dzisiaj to była masakra .
Wiem co masz na myśli ale ty nie wiesz o co mi chodzi. Mianowicie o to że Patryk Małecki męczy nas kibiców i przy okazji partnerów z drużyny swoimi zabójczymi balonikami wykonywanymi jako rzuty rożne (lub wolne) już od dwóch sezonów. Korzyści z tego nie ma żadnej za to śmiechu co nie miara. Męczy nas tak i męczy, męczy i męczy i końca tych męczarni nie widac. Miałem nadzieje że jak Guła przyjdzie to będziemy mieli problem z głowy ale jaki koń jest każdy widzi. Ostatnia moja nadzieja w Meliksonie ale widzę że to bardziej szybkościowiec opierający się na przyśpieszeniu i grze na jeden kontakt niż jakiś wielki technik z dobrze ułożoną stopą. Cóż... chyba nas jeszcze troche Patryk pomęczy