Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1020
Stary 01.03.2011, 23:06
E tam, niektórzy to tutaj sieją panikę chyba tylko dlatego że przegraliśmy z pierwszoligowcem, a prawdopodobnie za parę miesięcy już będą grać w naszej lidze i problemów z utrzymaniem w ekstraklasie też nie powinni mieć. Nasza gra rzeczywiście momentami wołała o pomstę do nieba, ale i tak ten mecz spokojnie mógł się zakończyć odwrotnym wynikiem, więc jedna bramka straty przed rewanżem to naprawdę nie jest dużo.
To co się jednak rzucało w oczy to że w ataku może grać u nas tylko Genkov, a w środku Melikson, ci którzy wierzą jeszcze w wybuch formy Żurawia, Riosa czy Garguły to niech dadzą sobie lepiej spokój. Dopóki będziemy grać podstawowym składem to nie powinno być źle, pytanie tylko czy da się grać przez najbliższe miesiące praktycznie bez wartościowych zmienników, bo jak trafią się kartki czy kontuzje to będzie jedna wielka lipa. W ataku solidnego rezerwowego nie ma, na skrzydłach za Kirma czy Małeckiego to chyba jedynie Maor mógłby grać, ale wtedy w srodku skazani jestesmy na Jirsaka czy Gargułę, bocznych obrońców na zmianę brak, praktycznie tylko na DMie mamy jakąs opcję.
Krótko mówiąc oby do lata, wtedy pozbyć się zbędnego balastu, zrobić znowu kilka ciekawych transferów i będzie gites