Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
Marwell
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
1019
01.03.2011, 23:06
Tyle już przeżyłem, że wiele mnie nie zdziwi.
Ale kibic wierny jest i nie ma co teraz wylewać wiadra pomyji na naszych kopaczy tylko poczekać co będzie w lidze.
Marwell
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marwell
Znajdź inne posty napisane przez Marwell