Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1017
Stary 01.03.2011, 23:06
Coach napisał(a):Wyświetl post
Napisz jak bedziesz obcinał paznokcie. Kocham takie wpisy
Już nie ma , podczas 1 połowy znikły

co do Meczu u nich , zamurują bramkę i będą grać z kontry tego jestem pewien.

Co do Polaków w składzie Żuraw OUT Garguła OUT. Małecki naucz się dośrodkować piłkę.Co do Sobola słabo wolałbym Wilka oglądac.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"