Coach napisał(a):

Napisz jak bedziesz obcinał paznokcie. Kocham takie wpisy
|
Już nie ma , podczas 1 połowy znikły
co do Meczu u nich , zamurują bramkę i będą grać z kontry tego jestem pewien.
Co do Polaków w składzie Żuraw OUT Garguła OUT. Małecki naucz się dośrodkować piłkę.Co do Sobola słabo wolałbym Wilka oglądac.