Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1013
Stary 01.03.2011, 23:04
Dajcie spokój. Jaliens grał dzisiaj na prawej obronie, a całe przygotowania na środku. W Alkmaar też na środku.Wg mnie bez sensu była ta rotacja składem jakbyśmy byli po 5 meczach granych co 3 dni. Przecież wiadomo, że w rozgrywkach pucharowych u siebie trzeba sobie zrobić przewagę, a nie ogrywać słabszych piłkarzy. Dupa zbita dobranoc. I brawa dla Podbeskidzia.
..