Dajcie spokój. Jaliens grał dzisiaj na prawej obronie, a całe przygotowania na środku. W Alkmaar też na środku.Wg mnie bez sensu była ta rotacja składem jakbyśmy byli po 5 meczach granych co 3 dni. Przecież wiadomo, że w rozgrywkach pucharowych u siebie trzeba sobie zrobić przewagę, a nie ogrywać słabszych piłkarzy. Dupa zbita

dobranoc. I brawa dla Podbeskidzia.