Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.03.2011, 23:02
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wiem o co się tak rzucasz. Gość ma trochę racji. Rutynowany obrońca z Holandii w jednej (!) akcji zrobił 3 koszmarne błędy. I generalnie wygląda na boisku jak troszkę podrasowany Kowalski. Inna sprawa, że pozostali obrońcy na czele z Bunozą to taka sama tragedia. Generalnie to mnie przeraża, że my od jakiegoś czasu w ogóle nie umiemy grać piłką, tylko łup do przodu.
A jak ....a wyglądał na początku Cleber, Marcelo, Chavez czy Głowacki!!!!!!!

P.S
Mówię poważnie, proszę o bana.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/