Pablo84 napisał(a):

|
....A MAĆ CHŁOPIE OGARNIJ SIĘ DO CHUJA.....a czytacie siebie ? Nie pasuje ....a Jaliens, to kibicuj Barcelonie, albo Górnikowi z Jopem albo Poloni z kokoszką.....a wielcy ekspercy
|
Czemu ma sie ogarnac ? Przeciez Jaliens gral dzisiaj taki piach, ze Kowalski ze zlamana noga i rozwolnieniem zagralby z pewnoscia lepiej. Trzy ordynarne bledy Jaliensa, przy dwoch uratowal nas Pareiko, przy trzecim padl gol. Do tego albo bezsensownie przetrzymywane pilki, albo zagrywane non stop do Bunozy czy Chaveza. Dno ten Jaliens, niestety. Cikos lyknie go na sniadanie