Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1006
Stary 01.03.2011, 23:01
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
....A MAĆ CHŁOPIE OGARNIJ SIĘ DO CHUJA.....a czytacie siebie ? Nie pasuje ....a Jaliens, to kibicuj Barcelonie, albo Górnikowi z Jopem albo Poloni z kokoszką.....a wielcy ekspercy
Czemu ma sie ogarnac ? Przeciez Jaliens gral dzisiaj taki piach, ze Kowalski ze zlamana noga i rozwolnieniem zagralby z pewnoscia lepiej. Trzy ordynarne bledy Jaliensa, przy dwoch uratowal nas Pareiko, przy trzecim padl gol. Do tego albo bezsensownie przetrzymywane pilki, albo zagrywane non stop do Bunozy czy Chaveza. Dno ten Jaliens, niestety. Cikos lyknie go na sniadanie