|
Wróciłem z meczu. Skomentuje to wydarzenie dwoma zdaniami:
Gra Wisły to nie tragedia, to tragikomedia.
Najlepsi na boisku: Pareiko i Chavez
Więcej nie napisze, bo nie chcę bluzgać.
Pablo84: o co się ciskasz? O prawdę? Jaliens dzisiaj zagrał fatalnie.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|