|
Ochłonąłem 4 setki robią swoje.
Co do meczu według mnie.
Pierwsze minuty zdominowali nas , podeszli pod każdego z naszych , i nie było jak rozegrac piłki , były ładne momenty no ale każdy widział czym się kończyło.
Po drugie , Zlali ten mecz , taki jest fakt , za wolno obrona pyka sobie na 20 mentrze i pyka i co jest ? Chuja.Sivakow szukał gry to było widać , Mały szarpał ale nic z tego nie ma jak na szesnastce nikogo nie ma Zuraw gdzieś stoi .... wi gdzie.
Palijć ładny mecz zagrał szarpał szukał gry.
Garguła , chłopak się starał widać ale nic z tego nie ma.
Jeliens chyba jeszcze nie kpw co to Polska piłka jest.
ostatnie 30 min Wisła grała ładnie ale WIDAĆ ŻE POTRZEBNY JEST NAPASTNIK ! Brakuje jeszcze zgrania i powinno to za pare tyg. lepiej wyglądac nie panikujmy.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
|