Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.03.2011, 22:57
Ochłonąłem 4 setki robią swoje.

Co do meczu według mnie.

Pierwsze minuty zdominowali nas , podeszli pod każdego z naszych , i nie było jak rozegrac piłki , były ładne momenty no ale każdy widział czym się kończyło.

Po drugie , Zlali ten mecz , taki jest fakt , za wolno obrona pyka sobie na 20 mentrze i pyka i co jest ? Chuja.Sivakow szukał gry to było widać , Mały szarpał ale nic z tego nie ma jak na szesnastce nikogo nie ma Zuraw gdzieś stoi .... wi gdzie.

Palijć ładny mecz zagrał szarpał szukał gry.

Garguła , chłopak się starał widać ale nic z tego nie ma.

Jeliens chyba jeszcze nie kpw co to Polska piłka jest.

ostatnie 30 min Wisła grała ładnie ale WIDAĆ ŻE POTRZEBNY JEST NAPASTNIK ! Brakuje jeszcze zgrania i powinno to za pare tyg. lepiej wyglądac nie panikujmy.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"