Wyświetl pojedynczy post
suikoden
Banita
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#995
Stary 01.03.2011, 22:51
Powiem tak tych panów trzeba pożegnać
-Żurawski
-Rios
-Jalinsen(tylko rezerw Cikos duzo lepszy w przodzie)
-Garguła
To są gracze którzy nie nadaja sie do Wisły