|
Ja bym chciał żebyśmy po 1 mieli szacun do siebie nawzajem. Każdy ma swoje zdanie na temat meczu i ma prawo je tu wygłosić. Po to jest forum. Po 2 gra Wisły dramatyczna szczególnie w 1 połowie, w 2 lepsza, ale to nie to ..... zmartwiła mnie gra Jaliensa, niestety. Po 3 dla tych którzy chcą zamykać forum bo nie podoba im się wiele negatywnych komentarzy cytat z oficjalnej:
"Wisła przegrywa niespodziewanie w pierwszym meczu z Podbeskidziem. Przegrana może się zdarzyć, ale styl, w jakim to się stało, nie przynosi dumy."
Trudno chwalić po czymś takim. Oby z Ruchem wyglądało to zupełnie inaczej.
Dobranoc
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
|