Wyświetl pojedynczy post
Alexxik13
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#986
Stary 01.03.2011, 22:48
Wisła jak chce to umie grać, dobrze dośrodkować itd, tylko właśnie chodzi o to chcenie, a dziś tego brakowało. wystarczyło tylko troche zmienić w głowach. Wiadome - Łobo i tak będzie sobą i Żuraw już też nie wróci, ale myślę, że byłoby inaczej, wiele inaczej. Żegnam i do zobaczenia na Ruchu!