|
Wisła jak chce to umie grać, dobrze dośrodkować itd, tylko właśnie chodzi o to chcenie, a dziś tego brakowało. wystarczyło tylko troche zmienić w głowach. Wiadome - Łobo i tak będzie sobą i Żuraw już też nie wróci, ale myślę, że byłoby inaczej, wiele inaczej. Żegnam i do zobaczenia na Ruchu!
|