Wyświetl pojedynczy post
jarecki
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: czyzyny-to nie nh

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#871
Stary 01.03.2011, 22:45
ale pustki na meczu z podbeskidziem :/ ciekawe ile z posrod posiadaczy karnetu zostalo w domu
żadne zwycięstwo, nie przychodzi bez ceny
Odpowiedz cytując