Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
jarecki
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: czyzyny-to nie nh
Offline
#
871
01.03.2011, 22:45
ale pustki na meczu z podbeskidziem :/ ciekawe ile z posrod posiadaczy karnetu zostalo w domu
żadne zwycięstwo, nie przychodzi bez ceny
jarecki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jarecki
Znajdź inne posty napisane przez jarecki