Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#978
Stary 01.03.2011, 22:45
Podbeskidzie dzisiaj by przejechalo i Legie i Ruch. Im sie chcialo, mieli szacunek dla przeciwnika, wiedzieli ze za swoje ( male ale jednak ) zarobki musza cos z siebie dac, no i chcieli dac radosc kibicom, chocby przegrali to chociaz by pokazali sie godnie.

Nie widzialem ani jednego z tych aspektow w grze Wisly, Legii tez jakby co


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie