|
Brawo Podbeskidzie - zasluzone zwyciestwo, utarli nosa gwiazdeczkom ....eczkom.
Dzisiaj w "Pilce Noznej" bylo artykul o kasie w polskiej lidze:
- Lobodzinski = 106 000 zl miesiecznie
- Gargula = 116 000 zl miesiecznie
Sobolewski i Zurawski pewnie nie wiele mniej.
Jest -10, ludzie przychodza, placą coraz wiecej za karnety, a oni sobie truchtanie
urządzają przez 45 minut i dlatego pozniej w Europie druzyna wysiada z autobusu
i nas leje.
Reasumując: KARABCH !!
ps. i brawo Pareiko - dzieki niemu mamy jakies szanse jeszcze w rewanzu (moze na karne)
|