Trener wyciągnie wnioski .Mam wielki szacunek do Maćka Żurawskiego ale odnosze takie wrażenie że kiedy Żuraw gra z przodu to wszystko anemicznie wygląda.Martwi mnie fakt że jakby Melikson nam(odpukać) wypadł to mamy straszną lipe.Lepiej dostawać teraz baty w takim PP niż w lecie w Euro pucharach.W piątek bedzie inaczej limit niedoli wyczerpany na ten tydzien
