Wyświetl pojedynczy post
rendkamp
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#967
Stary 01.03.2011, 22:41
Trener wyciągnie wnioski .Mam wielki szacunek do Maćka Żurawskiego ale odnosze takie wrażenie że kiedy Żuraw gra z przodu to wszystko anemicznie wygląda.Martwi mnie fakt że jakby Melikson nam(odpukać) wypadł to mamy straszną lipe.Lepiej dostawać teraz baty w takim PP niż w lecie w Euro pucharach.W piątek bedzie inaczej limit niedoli wyczerpany na ten tydzien