Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8639
Stary 01.03.2011, 22:39
Nasze gwiazdki wychodza z zalozenia ze mecz sam sie wygra. Widac to bylo dzisiaj w obu meczach. Skoro slabsze niby druzyny potrafia z nimi wygrac/zremisowac to cos tutaj jest nie tak.

Za duzo zarabiaja, odpuszczaja mecze bo mysla ze w rewanzu jakos to bedzie itp.

W kazdym z tym przypadkow wychodzi :
1) Brak zaangazowania
2) Brak ambicji
3) specyficzny szacunek dla kibicow

Powiem szczerze ze taki trend w naszej lidze pojawia sie zbyt czesto i nie wrozy to dobrze na przyszlosc.

Pozostale mecze ( pomijam Jage bo nie wiem jak u nich ) beda wygladaly tak samo.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując