|
Nasze gwiazdki wychodza z zalozenia ze mecz sam sie wygra. Widac to bylo dzisiaj w obu meczach. Skoro slabsze niby druzyny potrafia z nimi wygrac/zremisowac to cos tutaj jest nie tak.
Za duzo zarabiaja, odpuszczaja mecze bo mysla ze w rewanzu jakos to bedzie itp.
W kazdym z tym przypadkow wychodzi :
1) Brak zaangazowania
2) Brak ambicji
3) specyficzny szacunek dla kibicow
Powiem szczerze ze taki trend w naszej lidze pojawia sie zbyt czesto i nie wrozy to dobrze na przyszlosc.
Pozostale mecze ( pomijam Jage bo nie wiem jak u nich ) beda wygladaly tak samo.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|