Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
Bielau
Senior Member
Od: 03.2010
Skąd: Warszawa
Offline
#
956
01.03.2011, 22:36
PANDEM0NIUM
napisał(a):
W domu wszyscy zdrowi?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
Dobra więcej już nie będe o tym pisał, może rzeczywiście w złym momencie to napisałem
Ochłońcie trochę.
Bielau
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bielau
Znajdź inne posty napisane przez Bielau