Wyświetl pojedynczy post
Alexxik13
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#954
Stary 01.03.2011, 22:35
Bielau napisał(a):Wyświetl post
ojj coś czuję że zaraz Maskaant out i spadamy z ligi :(
źle jest, ale nie przesadzaj... zbyt pochopne wnioski. nie ma u Nas mobilizacji na tego typu mecze. piłkarze żyja opowiesciami jak to bylo kiedys jak była WIELKA WISŁA i druzyny przyjezdzaly do nas i juz w szatni modlili sie by dostac nie wiecej niz 2:0. przykro mi, ale juz tak nie jest - trzeba od nowa walczyc o swoja pozycje.