Bielau napisał(a):

|
ojj coś czuję że zaraz Maskaant out i spadamy z ligi :(
|
źle jest, ale nie przesadzaj... zbyt pochopne wnioski. nie ma u Nas mobilizacji na tego typu mecze. piłkarze żyja opowiesciami jak to bylo kiedys jak była WIELKA WISŁA i druzyny przyjezdzaly do nas i juz w szatni modlili sie by dostac nie wiecej niz 2:0. przykro mi, ale juz tak nie jest - trzeba od nowa walczyc o swoja pozycje.