aadrian321 napisał(a):

|
A co ty taki znawca jestes z przed monitora?
|
Nie każdy mieszka 10 minut drogi od stadionu kolego żeby w środku tygodnia dojechać i wrócić później przed 23..
Zrozumiałbym gdyby to jeszcze napisał mi ktoś kto wrócił z meczu, ale sam siedzisz właśnie przed komputerem, więc nie masz żadnego prawa mnie upominać co do tego.