Wyświetl pojedynczy post
medyk
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#946
Stary 01.03.2011, 22:32
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post

Nie ma napastników i tyle
jak nie ma co najwyzej nie zagrali, bo z calym szacunkiem do Żurawia ale napastnikiem to on był 5 lat temu, nie potrafie zrozumiec dlaczego ciągle jest wystawiany, i te zmiany.. słabe oprócz Meliksona bo to raczej oczywiste było że wejdzie.

Poza tym całkowite zlekceważenie przeciwnika, przeszli koło meczu, nawet biegac im się nie chciało. Kolejna kompromitacja bo inaczej tego nazwac nie mozna.
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"