Teqcontroller napisał(a):

Nie ma napastników i tyle
|
jak nie ma

co najwyzej nie zagrali, bo z calym szacunkiem do Żurawia ale napastnikiem to on był 5 lat temu, nie potrafie zrozumiec dlaczego ciągle jest wystawiany, i te zmiany.. słabe oprócz Meliksona bo to raczej oczywiste było że wejdzie.
Poza tym całkowite zlekceważenie przeciwnika, przeszli koło meczu, nawet biegac im się nie chciało. Kolejna kompromitacja bo inaczej tego nazwac nie mozna.