Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#942
Stary 01.03.2011, 22:31
Bardzo słaba gra Garguły, Żurawia, Małego i niestety Sobola, którego nie widziałem w I połowie.
Pod koniec II połowy nasza obrona najzwyczajniej w świecie zamarzła.
Brakowało Cikosa, który wie na czym polega asekuracja.
Tak na prawdę to najwięcej na boisku zasuwał Pajlić i Sivakow.
Wniosek jeden - rewanż będzie ciekawszy.
c.d.n.