|
Bardzo słaba gra Garguły, Żurawia, Małego i niestety Sobola, którego nie widziałem w I połowie.
Pod koniec II połowy nasza obrona najzwyczajniej w świecie zamarzła.
Brakowało Cikosa, który wie na czym polega asekuracja.
Tak na prawdę to najwięcej na boisku zasuwał Pajlić i Sivakow.
Wniosek jeden - rewanż będzie ciekawszy.
|