Bielau napisał(a):

|
ojj coś czuję że zaraz Maskaant out i spadamy z ligi :(
|
Tak w podskokach. Po co takie głupoty pisać i to jeszcze na forum swojego klubu?
Muszę przyznać, że Podbeskidzie zagrało naprawdę świetny mecz. Jeśli utrzymają taką formę w I lidze to awans mają jak w banku.