Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#928
Stary 01.03.2011, 22:27
Bielau napisał(a):Wyświetl post
ojj coś czuję że zaraz Maskaant out i spadamy z ligi :(
Tak w podskokach. Po co takie głupoty pisać i to jeszcze na forum swojego klubu?

Muszę przyznać, że Podbeskidzie zagrało naprawdę świetny mecz. Jeśli utrzymają taką formę w I lidze to awans mają jak w banku.