Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
pawel20
Member
Od: 07.2006
Offline
#
926
01.03.2011, 22:27
zagrali bez szacunku dla kibicow ktorzy marzli na tym meczu!
pawel20
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawel20
Znajdź inne posty napisane przez pawel20