Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#917
Stary 01.03.2011, 22:24
jedyny gracz ktoremu zalezalo to Sergei Pareiko
a Antos z Wisly to niech napisze jak nasi Polacy swietnie zagrali Lukasz Gargula, Zurawski,Malecki,Sobol