Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
Lucas.B
Banita
Od: 09.2010
Offline
#
915
01.03.2011, 22:24
Trudno jest wygrać spotkanie bez napastników - jeden dobry mecz z Arką niczego nie zmienił w obrazie gry zespołu. Żadnego progresu nie widać - Holender w obronie to jakieś nieporozumienie jak na razie.
Lucas.B
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Lucas.B