Wyświetl pojedynczy post
Lucas.B
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#915
Stary 01.03.2011, 22:24
Trudno jest wygrać spotkanie bez napastników - jeden dobry mecz z Arką niczego nie zmienił w obrazie gry zespołu. Żadnego progresu nie widać - Holender w obronie to jakieś nieporozumienie jak na razie.