Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
blank_screen
Member
Od: 10.2009
Offline
#
914
01.03.2011, 22:23
to przykre ze nadal zdarzaja nam sie takie wpadki:( kiedys to bylo nie do pomyslenia.. nie ma juz Wielkiej Wisly...
blank_screen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do blank_screen
Znajdź inne posty napisane przez blank_screen