Wyświetl pojedynczy post
blank_screen
Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#914
Stary 01.03.2011, 22:23
to przykre ze nadal zdarzaja nam sie takie wpadki:( kiedys to bylo nie do pomyslenia.. nie ma juz Wielkiej Wisly...