Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
Marwell
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
867
01.03.2011, 21:52
Trzeba dać im czas na zgranie. A PP to dobry poligon tym bardziej ze Podbeskidzie się mocno stawia i nasi będą mieć dobre przetarcie przed Ruchem.
Marwell
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marwell
Znajdź inne posty napisane przez Marwell