Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#850
Stary 01.03.2011, 21:35
Z negatywow :
- Tradycyjnie Zurawski. Jak na niego patrze, to jest mi go zal, bo wyglada na kogos komu ktos kazal grac za kare, a on w dodatku nie ma sily zeby biegac za pilka. Tu chyba juz tylko wrotki spalinowe cos by pomogly.
- Sziwakow. Nie podzielam pozytywnych opinii (m.in. Mielcarskiego) na jego temat. Uwazam, ze jest zbytnio niezdarny, za malo agresywny i zdeterminowany

Z pozytywow to chyba tylko tyle, ze nadal jest 0:0 mimo ze Podbeskizie non-stop nacieralo i przesiadywalo na polowie Wisly,marnujac na szczescie swoje okazje i multum rzutow roznych
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 01.03.2011 o godz. 22:50.