Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#845
Stary 01.03.2011, 21:32
Chciałbym aby wszedł Rios Jirsak i Melikson nie chce mi się wierzyć,że Rios przegrywa sportowo walkę z Żurawiem..;| który gra tak,że dramat..napastnik bez szybkości to nie napastnik..wyjątek to Franek ale on na boisku myśli więcej niż cała nasza 11