Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#839
Stary 01.03.2011, 21:29
blank_screen napisał(a):Wyświetl post
nam brakuje tylko i az pierwszej bramki, potem pojedziemy z nimi rowno
jak napisał kolega harthausen trzeba być optymistą