Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
pawkas1992
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
838
01.03.2011, 21:28
Podbeskidzie odrobiło pracę domową z Wisły, i to dokładnie. Wiślacy wyglądają, jakby w ogóle nie zajrzeli do zeszytów. Mają teraz piętnaście minut na nadrobienie zaległości.
idealne podsumowanie pierwszej połowy oczywiście
pawkas1992
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawkas1992
Znajdź inne posty napisane przez pawkas1992