Wyświetl pojedynczy post
pawkas1992
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#838
Stary 01.03.2011, 21:28
Podbeskidzie odrobiło pracę domową z Wisły, i to dokładnie. Wiślacy wyglądają, jakby w ogóle nie zajrzeli do zeszytów. Mają teraz piętnaście minut na nadrobienie zaległości.



idealne podsumowanie pierwszej połowy oczywiście