Wyświetl pojedynczy post
damian3k
Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Czulice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#833
Stary 01.03.2011, 21:24
Może troche nie do samego meczu co do gniazdowego...niestety kompletna klapa, na kosza może i się nadaje ale na stadionie nic nie wychodzi! Zero poczucia rytmu, w każdą piosenka jaką intunuje wchodzi w złą melodie, PORAŻKA ;/ Dobił mnie jak paczke gwoździ całkowicei jak zaczął intonować: "gola gola gola, strzelcie K**** gola" no tak, wyzywajmy od razy wszystkie polskie druzyny od k*** ;/