|
Jak na razie zapowiada się, że to my w trąbę dostaniemy. Nawet ze znieczuleniem pierwszej połowy nie dało się oglądać. Łudziłem się, że po 25 minutach Wisła się otrząśnie, ale nic takiego nie nastąpiło. Dwie zmiany po przerwie są wskazane, a wręcz wymagane.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|