Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
Bielau
Senior Member
Od: 03.2010
Skąd: Warszawa
Offline
#
825
01.03.2011, 21:23
WiślakMyślenice
napisał(a):
Żuraw, Łobo, Garguła- out. Tu już nie ma dawania ostatnich szans. Ciency jak .... zmiażdżony walcem.
Za mocny rywal? ....A MAĆ, Podbeskidzie?
Może się mylę ale Łobodzińskki chyba nie gra;
Bielau
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bielau
Znajdź inne posty napisane przez Bielau