Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#815
Stary 01.03.2011, 21:20
Słuchajcie jest zimno. Ciężko się gra. Wyjdźcie sobie i biegajcie przy -10. Ogólnie to trochę są obok meczu... Nie mamy napastnika...