Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#813
Stary 01.03.2011, 21:20
Ten mecz chciałbym zadedykować fanom talentu Polaków: Garguły, Zurawskiego i niestety Sobolewskiego. To się nazywa klasyczne przejście obok meczu :(